Facet który grillował ze znajomymi na Podlasiu w Kuźnicy. Tak jakoś przy okazji znalazł 140 srebrnych monet z czasów cesarstwa Rzymskiego. Monety są w bardzo dobrym stanie.
Zostały przekazane do działu archeologii Muzeum Podlaskiego.
Pochodzą z okresu panowania cesarzy Augusta i Hadriana.
Jak to warto rozglądać się podczas grilowania. A dobrze jest też sprawdzić okolice grilla wykrywaczem metali.
.png)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz